Junior Advisor - Piață Liberă

SVN Romania | Cluj

Locuri de muncă în Cluj-Napoca, alege o carieră de succes în Real Estate.

Îți dorești o carieră de succes în imobiliare? Echipa SVN Romania | Cluj își caută un nou coleg, ambițios și dornic de avansare într-un domeniu cu potențial maxim de reușită.

Candidatul ideal

Dacă ești pasionat de industria imobiliară și îți dorești să activezi într-o companie de renume internațional, te invităm să crești alături de noi. Va trebui să dai dovadă de:

  • » Responsabilitate și dedicare meseriei tale;
  • » Dorință de dezvoltare profesională;
  • » Cunoștințe de piață imobiliară;
  • » Capacitate de identificare a oportunităților de investiții;
  • » Abilități de comunicare excelente;
  • » Orientare spre client;
  • » Spirit antreprenorial.

Responsabilități:

În cadrul echipei noastre vei avea ocazia să-ți pui în practică dar și să-ți dezvolți abilitățile. Vei fi responsabil de:

  • » Achiziția de noi oferte imobiliare și gestionarea portofoliului propriu de clienți;
  • » Promovarea activă a portofoliului de clienți;
  • » Identificarea și propunerea celor mai bune oferte în funcție de nevoile clientului;
  • » Sprijinirea și oferirea de consultanță imobiliară clienților companiei;
  • » Intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
  • » Facilitarea relațiilor tranzacționale între diverse părți;
  • » Identificarea de noi oportunități de investiții și dezvoltare.

Beneficii:

Vei face parte dintr-o echipă cu expertiză imobiliară solidă în sectoarele rezidențial, comercial și industrial, beneficiind de:

  • » Asistență, training și coaching pentru a-ți atinge potențialul atât pe partea de tranzacționare cât și în ceea ce privește practicile actuale de marketing de proprietăți;
  • » Promovarea activă a portofoliului de tranzacționare pe canalele tradiționale de listare;
  • » Consultanță de specialitate, juridică și financiară;
  • » Colaborări cu cele mai mari 10 proiecte rezidențiale din România;
  • » Mediu stimulant de lucru.

Compania SVN România | Cluj este compusă din specialiști în imobiliare care au demonstrat pe parcursul a 15 ani de activitate abilitatea de a aduce un plus de valoare clienților dar și comunității. Ne dorim să ridicăm standardul în sectorul imobiliar devenind partenerii clienților noștri și punând la dispoziția acestora toată expertiză pe care am acumulat-o de-a lungul activității. Te așteptăm să creștem Clujul imobiliar împreună!

Dacă nu ai găsit ce căutai, ne poți trimite CV-ul tău și te sunăm noi.
CLICK AICI