Relationship Manager

SVN Romania | Credit & Financial Solutions

Locuri de muncă în București, alege o carieră de succes în vânzări.

În cadrul SVN Romania | Credit & Financial Solutions, vei avea parte de un mediu prietenos, care te susține permanent și îți oferă libertatea de a acționa, de a explora și de a-ți atinge obiectivele.

Condiții minime de eligibilitate:

  • » Studii superioare;
  • » Cel puțin 3 ani de experiență în vanzări în sectorul bancar;
  • » Cunoștințe despre regulamentul bancar, comercial și drept;
  • » Cunoștințe despre mediul economic și de afaceri;
  • » Cunoștințe PC;
  • » Cunoștințe și capacitatea de aplicare corespunzătoare a reglementărilor legale în vigoare referitoare la cunoașterea clientelei, prevenirea și combaterea riscurilor de spălare a banilor și finanțare a terorismului;
  • » Cunoștințe de limba engleză (scris și vorbit).

Principalele responsabilități:

  • » Administrezi portofoliul de clienţi persoane fizice ai companiei, oferind cele mai bune produse de mortgage;
  • » Gestionezi relaţia cu clientii persoane fizice, identifici nevoile lor financiare specifice și le oferi soluţii bazate pe produsele și serviciile Băncii;
  • » Prezinți oferte speciale persoanelor fizice;
  • » Gestionezi implementarea dosarului de mortgage, cu băncile partenere, pentru clienții selectați.

Ce iți oferim:

  • » Salariu competitiv;
  • » Acces la bonusuri atractive și posibilități continue de promovare;
  • » Program felxibil;
  • » Un mediu de lucru foarte plăcut;
  • » Telefon;
  • » Laptop.
Dacă nu ai găsit ce căutai, ne poți trimite CV-ul tău și te sunăm noi.
CLICK AICI