Aplică pentru un job în domeniul Real Estate, trimite-ne CV-ul tău și te vom invita la un interviu

Căutăm un Online Marketing Specialist entuziast, haios și motivat, care să ne ajute în conturarea campaniilor online PPC. În câteva cuvinte, vei fi responsabil(ă) de gestionarea campaniilor paid search, display & video și de comunicarea cu clienții alocați în portofoliul tău.

Responsabilitățile includ

  • » Gestionarea zilnică de campanii Google Ads și Facebook Ads pentru proiectele rezidențiale din portofoliul SVN Romania;
  • » Analiza datelor și a site-ului în Google Analytics pentru a descoperi pattern-uri și insight-uri relevante despre audiențele clientului tău, insight-uri ce te vor ajuta în optimizarea campaniilor PPC;
  • » Analizarea performanței conturilor pentru a lua decizii și pentru a formula recomandări, ce vor avea impact de creștere a campaniilor;
  • » Cercetarea, pentru a descoperi noi strategii ROI-driven pentru a îmbunătăți campaniile.

Calitățile pe care le căutăm

  • » Atitudine motivată, energică pentru a învăța și pentru a crește alături de echipă;
  • » Autodidact(ă), cu sete de cunoaștere și dezvoltare;
  • » Proactiv(ă), o persoană care caută mereu soluții și oportunități de creștere;
  • » Gestionare eficientă a timpului, prioritizarea task-urilor într-un mediu dinamic cu supervizare minimă;
  • » Abilitatea de a primi feedback constructiv de la clienți și/sau echipă pentru îmbunătățirea campaniilor.

Calificări

  • » Ideal, 2 ani de experiență în managementul campaniilor PPC in cadrul unei agentii de publicitate;
  • » Constituie un avantaj dacă deții deja certificările Ads și/sau Google analytics;
  • » Abilitatea de a gestiona, în același timp, multiple campanii online pentru clienți mici, medii și mari, cu bugete variind între câteva sute de euro până la câteva mii de Euro/lună;
  • » Avantajele de a fi parte a echipei SVN Romania.

Beneficii

  • » Salarii motivante, peste media pieței;
  • » Răsplătim performanța prin comisioane pentru atingerea sau depasirea :) targetului de vanzari;
  • » Program flexibil.
Dacă nu ai găsit ce căutai, ne poți trimite CV-ul tău și te sunăm noi.
CLICK AICI